BASKETBALL COACHING
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
BASKETBALL COACHING

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΗ ΣΤΟ BASKETBALL
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 17, στις Πεμ Απρ 11, 2024 6:13 am
Πρόσφατα Θέματα
» search engine seo backlink service
Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Icon_minitimeΔευ Αυγ 01, 2011 2:38 am από Επισκέπτης

» απορια για την θεση του 1
Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Icon_minitimeΔευ Ιουν 27, 2011 4:10 pm από cruzeiro

» απορια για την θεση του 1
Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Icon_minitimeΔευ Ιουν 27, 2011 4:09 pm από cruzeiro

» SUMMER CAMP
Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Icon_minitimeΤετ Μάης 25, 2011 10:00 pm από pap

» Ατομικες προπονησεις
Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Icon_minitimeΤρι Μάης 10, 2011 1:33 am από Επισκέπτης

» Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή
Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Icon_minitimeΠαρ Μάης 06, 2011 10:48 am από Babisg80

» ΥΠΕΡΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΤΟ ΑΞΟΝΑ
Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2011 9:17 pm από takis73

» All-star σεμινάριο από τον ΣΕΠΚ στην Αμαλιάδα
Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Icon_minitimeΠεμ Μαρ 10, 2011 10:31 am από Admin

» ΔΙΑΤΑΣΕΙΣ Η ΟΧΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΓΩΝΑ? ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΟΙ ΔΙΑΤΑΣΕΙΣ Η ΟΧΙ?
Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 1:58 pm από Admin

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
.
ΩΡΑ
COACHBASKETBALL.GR
Analytics

 

 Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Babisg80




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2011

Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή   Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή Icon_minitimeΠαρ Μάης 06, 2011 10:48 am

Θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας για το θέμα του ασιμβίβαστου παίκτη-προπονητή.
Είμαι απόφοιτος του Τ.Ε.Φ.Α.Α Θεσσαλονίκης με ειδικόητα καλαθοσφαίρισης και κάτοχος ταυτότητας προπονητή Α' κατηγορίας από τον Σ.Ε.Π.Κ.
Όμως δεν θέλω να σταματήσω να αγωνίζομαι γιατί το μπάσκετ για εμένα είναι τρόπος ζωής.
Επίσης είμαι προπονητής σε τμήματα υποδομής (σε άλλη ομάδα από αυτή που αγωνίζομαι) αλλά λόγω του ασυμβίβαστου δεν μπορώ να αναλάβω αγωνιστικό τμήμα, γιατί θα πρέπει να σταματήσω να παίζω μπάσκετ.
Να διευκρινίσω οτι το χαίρομαι πολύ να προπονώ τα παιδιά αλλά μου αρέσει πάρα πολύ και να παίζω και δεν μπορώ να διαλέξω.
Το όνειρό μου από μικρός ήταν να ασχοληθώ με το μπάσκετ.
Δηλαδή όλοι οι Κ.Φ.Α θα πρέπει να μην αγωνίζονται ως παίκτες? Κάποιος που είναι 23-24 ετών που μόλις τελείωσε το Τ.Ε.Φ.Α.Α θα πρέπει ή να μην εξασκεί το επάγγελμά του ή να σταματήσει να αγωνίζεται σε τόσο νεαρή ηλικία?
Επειδή θεωρώ άδικο αυτό το νόμο, θα ήθελα και τη δική σας γνώμη................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ασυμβίβαστο Παίκτη-Προπονητή
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
BASKETBALL COACHING :: ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ-
Μετάβαση σε: